REFERENCE

zakázková výroba oblečení

HONZA H.

Skvělé padnoucí, hlavně legíny nekloužou ze zadku, dobře propracované švy, příjemný a rychleschnoucí materiál, velká spokojenost.

ONDRA K.

Ani nepoznáš, že máš něco na sobě! Neuvěřitelně lehký, rychleschnoucí a tělo v něm je vyrýsované tak, že ti po závodě holky lezou na kapotu.

HONZA M.

Z Agogestore mám dvě trička s krátkým rukávem, kšiltovku, čelenku a čepici na zimu. Beru si je hlavně na běh, během kterého se moc potím, ale přesto zůstává materiál velice příjemný a neškrábe na citlivých částech těla. Ani po desítkách vyprání se neztrácejí barvy a tvar i švy drží, jako by šlo o nové kousky. Jednoznačně nejlepší sportovní oblečení, jaké jsem kdy měl. Oceňuji i možnost personalizace triček – mohou být unikát!

LUCIE Ž.

1. května 2022 jsme pořádali tradiční, podruhé v řadě virtuální Běh a procházku pro miminka do dlaně České republiky. Každý účastník si může zvolit, pro které novorozenecké oddělení, kde pečují o předčasně narozená miminka poběží, nebo půjde na procházku. Akce měla obrovský úspěch, pro neonatologická oddělení jsme vybrali přes milion korun a nyní z výtěžku kupujeme to, co lékaři a sestřičky potřebují.
Letos poprvé jsme měli i limitovaný startovní balíček, který obsahoval vytištené startovní číslo, drobný merch Nedoklubka, sportovní ponožky a čelenku Agoge. Všechny se vyprodali a měli jsme velkou radost ze spolupráce. Čelenky jsou z příjemného materiálu a tak akorát široké a dobře padnou. Moc za spolupráci děkujeme a těšíme se na ni i v příštím roce!
Lucie Žáčková, ředitelka Nedoklubko z.s.